Stor perde kullanıldığı her mekana uyum sağlayan sade görünüşlü bir sistemdir. Stor perdeler bir çok farklı kumaş seçeneğine sahiptir. Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici, filtre edici, gölgeleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri de mevcuttur.Tek başına kullanılabildiği gibi çeşitli perdelerle de kullanılabilir. Kumaşları kendine özgü aprelidir. Kendi kataloğu dışındaki kumaşlarla kullanılamaz Seçiminizi yaparken ihtiyacınıza yönelik kumaşları tercih etmelisiniz.

Karartma Stor Perde

Karartma stor perde olarak da adlandırılan blackout perdeler, sıfır ışık geçirgenliğine sahip özel kumaşlar kullanılırak üretilir. Aşırı derecede güneş alan mekanlarda isteğe göre yarım kapalı vaziyette de kullanılabilir. Toplantı ve konferans salonları için gözde çözümlerdendir. Ayrıca yatak odaları ve otel odalarında da kullanılırlar.Bir diğer uygulama sistemi de sunscreenlerle beraber kombine olarak beraber kullanılmalarıdır. Bu şekilde ışığın istenen anda filtrelenerek alınması veya tamamen bloklanması münkün olur. Kullanışlılığı ve zarif görünümü ile otel odalarında yoğun biçimde tercih edilir.

Sunscreen Stor Perde

Yoğun olarak işyerlerinde kullanılır. Daha çok teknik bir malzemedir. İnce file şeklinde dokunmuş cam elyafı üzerine pvc kaplamadır. Bu sayede kapatıldığı halde bile gün ışığını filtre ederek enerji ve ısı tasarrufu sağlar. İşyerlerinin tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri , bilgisayar ekranlarının içeri giren ışıkdan dolayı yansıma yapmamasıdır. Uzun ömürlü ve yıkanabilir olma özelliğine sahiptir. İsteğe göre yaylı veya zincir kontrol sistemli üretilebilir. Genelde iç cephelerde kullanılmasına karşılık, dış cephelerde de sorunsuz kullanılabilir. Dış cephede kullanılan screen perdelerdede, güneş sensörü ve motor eklenerek, otomatik açma ve kapama yaptırılabilir.

Polyester Stor Perde

Perde Ankaranın üretimini yaptığıStor perdeler sade aynı zamanda zarif, kullanışlı aynı zamanda ekonomik bir çözüm olarak son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Stor Perde basit olarak bir boru mekanizmasına perde kumaşının sarılması veya açılması prensibi ile çalışır. Konumu alçaltılarak etkili bir ışık ve ses izolasyonu sağlanır. Değişik kontrol seçenekleri zincirliden yaylıya, uzaktan kumanda ve butona kadar sıralanabilir. Tercihler konusunda çok çeşitli renk seçenekleri de dahil edildiğinde istediğiniz stor perde sistemine ulaşmak son derece kolaydır.
 
 
Hakkımızda

1999 Yılında sadece PVC Dikey Perde imalatıyla sektöre giren firmamız 900 m² kapalı alana sahip fabrikmızda dikey perde stor perde jaluzi perde ve motorlu perdelerin imalatını yapmaktadır.

Yardım & Destek

Telefon veya e-maille yardım ve destek alabileceğiniz gibi Ankara sınırları içinde ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorulae (SSS) »
Bir Telefon Kadar Yakın

Telefon: 0 312 394 68 96
Email: perdeankara@gmail.com

İletişim form »